| ThreeDaysGrace a întrebat:

As vrea sa cumpar yang Metin2 RO orice server...sau cont cu tot cu iteme ( level mai mare ) lasati mesaj cu ce oferte aveti! P.S. Sa fie din TIMISOARA!

4 răspunsuri:
| maryus93 a răspuns:

Vand yang metin2ro orice server. oferta ff buna:100kk=15-25euro)id de mess maryusn28/skype:alexxx_marius93/facebook:Maryus Steaua

| badboy10 a răspuns:

Pacat sunt eu din Bucuresti dar aveam o oferta buna cont samanca virgo lvl 54 G1 forta M 10 binecuvantare M 9 reflexie iteme multe +sura arme M7 armura si tais +iteme +9 pv 1, 5k pv 2k pv si un war 25 tot iteme de lvl 42+9 pv mare si 1 iv carti aure pentru el + carti lelalte caractere tot cate un iventar +1iv perle din toate daca te intereseaza ambele conturi adica sura+samanca+war +toat ce am spus eu acolo + altele de ex iteme dt:otravite+7 mistret otele+4 coif de 60+6/7 si multe altele totu e doar 90lei sau 900 lei vechi cum vrei sa intelegi id mass badboy_madalin96@yahoo.com daca ai vreo ruda aici si fac schimbu cu el si dupa vedeti voi

| ThreeDaysGrace explică (pentru badboy10):

Daca ai vreo posibilitate sa vi in timisoara..lasi mesaj..ca altfel nu pot

| Btt_Teo_1998 a răspuns (pentru badboy10):

Mai ai toate alea? Daca da baga skype : bratu.teo