| aLexG1 a întrebat:

Sall,TPU as vrea sa ma ajutati si pe mine cu ceva, daca puteti sa-mi dati si mie un hack metin2 ro fara virusi multihack de preferat si starterul sa nu aiba virusi, nu vreau sa fiu judecat gen:ca ar trebui sa fii corect si sa nu joci cu hack si chestii din astea expirate asa ca daca ma puteti ajuta puneti un link.:X:X:XX:X dau funda!

2 răspunsuri:
| iSwag a răspuns:

Salut, multihack nu exista functional (de download-at, trebuie sa-l cumperi, am eu unul, cam simplu dar folositor.http://rometin2.forumhit.ro/t844-metin2-mobber-hack-hack-lure

| aLexG1 explică (pentru iSwag):

Frate nu merge hackul tau apas atracts mobs si nu face nimica