| Xam a întrebat:

.as vrea sa teb treab am jocul nfs undergound 2 demo si as vrea dc se poate sa stiu cum din dema sa fac variata full cu toate masinile sau partial sa le pot tuna si din astea
Sau ma bine unde gasesc variata full nu demo in si-te de undel pot descarca gratui.Dau Fundita...

4 răspunsuri:
| nda a răspuns:

Descarca-l de pe TPB. Daca nu stii cu, intreaba.

| Xam explică (pentru nda):

Am ancercat da-mi da sa descarc ceva program de filme nici de cum jocu

| nda a răspuns (pentru Xam):

Ti-am lasat mesaj privat cu adresa de mess, da-mi ad si-o sa-ti arat cum se descarca si instaleaza jocul pas cu pas. Aici nu pot sa postez linknuri catre TPB pentru ca e interzisa pirateria.

| Xam explică (pentru nda):

Ok osati dau acuma