| cool2002 a întrebat:

as vrea si eu niste jocuri cu masini in care poti face si drifturi dar sa mearga pe Windows 7 cu Processor Intel Celeron 1.80 ghz.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nfs underground, nfs underground 2, nfs carbon.

| cool2002 explică (pentru anonim_4396):

Doar nfs stii altceva nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru cool2002):

Sincer, primul gand a fost sa fac asta http://bit.ly/1fIqr39

| cool2002 explică (pentru anonim_4396):

Hai lasa pe altu sa raspunda ca daca nu stii sa dai cateva exemple imi pare rau dar nici funda nu primesti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru cool2002):

Ti-am dat 3 exemple + Link cu alte sute de exemple. Poate am inteles eu gresit intrebarea din cauza faptului ca nu stii sa folosesti semnele de punctuatie corespunzator.

Acum ma scuzi, ma duc sa plang in colt pentru ca nu-mi dai funda.