| andreiuutzzuu a întrebat:

as vrea si eu un metin privat server rate 1000% all romanesc cu hamachi si mc daca e nevoie...Dar ce-l mai bine ar fi si un site big grin Dau funda

2 răspunsuri:
| Adrian0s a răspuns:

Metin2 hammer=e praf de da lv maxim da te omoara aia daca iesi din cerc da pe mine nu cai bat eu happy
Metin2 lunaris=cresti repede dar trebuie sa faci bani ca sa fi bun ca trebuie sa evoluezi arme armuri sau sa le cumperi gata facute eu am arme donate deci ii bat pe toti happy

| andreiuutzzuu explică:

Man am zis cu hamachi