| Dyssy a întrebat:

Sall tpu.Cand eram mica primul meu joc a fost 4story dar acuma aau facut multe copi de ex. 4story vendetta 4story global 4story nexon.dar care a fost primul 4story inventat?

1 răspuns:
| DarthNiger a răspuns:

Sall,celelalte copi de care spui, sunt servere private cum ar fi metin2energy sau altele, primul 4story a fost 4story asa se numeste uite site http://ro.4story.gameforge.com/ s-a mai schimbat putin acuma poti juca online pe site din cate am auzit, asta este primul 4story, bafta!