| eduardooo a întrebat:

Cand intru in CS dau pe Find Servers si imi intra pe un server sau cand vreau sa ies dau Quit si imi intra top pe serverul ala.De ce? FUNDA

Răspuns Câştigător
| IFreshRomania a răspuns:

Ala se numeste gamemenu hack si sunt puse de owneri ca sa faca reclama la sv lor si sa intru mereu la ei. downloadezi de pe net gamemenu.rs si il instalezi in cstrike resources. dar ai grija sa stergi fostul gamemenu

1 răspuns:
| Viper130 a răspuns:

E de la server. FOarte nasol e o metoda tampita de a face reclama. Ca sa iesi scrie in consola exit. Ca sa scapi de reclama aia intra pe un sv cu alta reclama dar doar pe un buton ex: dr.exiled.ro Dupaia iti vor merge ca inainte