| Crysty25 a întrebat:

cand intru in metin2 imi apare o eroare!
acolo scrie " URL setting not found"
ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| TheRun a răspuns:

Salut Cristi
Acolo spune ca setarea URL nu a fost gastita.Iti sugerez sa reinstalezi metinul.

4 răspunsuri:
| PaulAndrei96 a răspuns:

Te duci in folderul in care ai metinul, dai pe config si modifici rezolutia, gama, frequency sau in dreapta ai windows mode. Bifeaza obtiunea Windows Mode si la IME Mode Game In.
Succes!

| COkOS a răspuns (pentru PaulAndrei96):

Ma da ce treaba are setarile netului cu rezolutia?:O
Ca am facut ce ai zis tu si nu merge

| Crysty25 explică:

Mersi
v as da la amandoi funda!
scuze!

| IonutzAntoche a răspuns:

Sall aceasta problema am intampinato si eu si cu toate acestea, inca nu i-am gasit rezolvare, am reinstalat si jocul, si windowsul, am scanat pentru virusi nimic, url setings file not found, imi merge o singura data dupa ce reinstalez jocul dupa care aceeasi eroare dupa ce am dat restart la compiuter. daca stii ceva ce m-ar putea ajuta as fi recunoscator multumesc