| kegrtteger a întrebat:

Cand vreau sa intru pe steam sau pe un joc cumparat de acolo nu imi intra in el. De exemplu dau dublu click pe steam dar nu se deschide. Am incercat sa il deschid prin,, run as administrator" dar tot nu merge. Si faza e ca alte jocuri care nu sunt de pe steam sau alte iconite merg deschise.Mi s-a mai intamplat sa faca asa dar dupa nu stiu cate incercari se deschidea dar acum nu.
(daca ajuta am windows 10)

5 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Dai restart la pc, si deschide jocurile din steam, nu din short cut

| kegrtteger explică (pentru AlexDFY):

Nu merge

| AlexDFY a răspuns (pentru kegrtteger):

Atunci reinstaleaza steam ul

| kegrtteger explică (pentru AlexDFY):

Daca il reinstalez nu pierd jocurile nu?

| AlexDFY a răspuns (pentru kegrtteger):

Nu