| gAbY4Fun1 a întrebat:

Care e mai bun pentru gaming? windows 7 sau windows >8? pentru assassin creed revelation assassin creed 3 si assassin creed 4 funda!

Răspuns Câştigător
| tay587458975 a răspuns:

E un cred ca 8 ca are mai multe chesti pentru jocuri.eu am 7 si numerge nici nu merge acele jocuri ca si eu vruiam sa le iau.Key Bey

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Momentan Windows 7.

| 98Enigma a răspuns:

Windows 7...

| Stefan29121998 a răspuns:

Windows 8 este un dezastru la jocuri In special cel de 64bit (spun din propria experienta)
Eu am acum Windows 7 Home Premium 64bit si merge bestial pe jocuri
Conteaza si de ce PC ai

| gAbY4Fun1 explică (pentru Stefan29121998):

laughing mersi am windows 8 64 biti! Ms stefan daca dadeai raspunsul mai repede cred ca luai funda!