| Biiba a întrebat:

Care jucati IMVU si stiti cum sa fac bani rapid dar nu cu myyearbook. fundita la cel care merge

5 răspunsuri:
| Biiba explică:

Mda astea le'am facut oh go on eu vreau si mai multlaughing

| AxyAxii a răspuns:

Cu myyearbook. Simplu! Inainte ( daca stii ) se faceau bani cu conturi Refer a Friend. Ei bine, daca ai un cont din acela, pe el ai 1500 de credite, sau mai mult. Intri pe contul respectiv ( cel facut pentru credite ), la credits apoi free credits, acolo ai mai multe optiuni watch a video, bla bla bla, asa, tu alegi use meetme ( fostul myb ). Iar sus de tot, inainte sa apara optiunile cu creaza contul si restul, mai ai una exchange currency. Ca sa o poti folosi, trebuie sa ai un cont de myb actualul meetme. In caz ca nu ai cont pentru credite, poti face un cont nou pe care sa il folosesti. Stiu ca habar nu am sa explic blushing. Daca mai ai nedumeriri, contul meu de imvu este AquaLovex33. Succes >; 3

| Biiba explică (pentru AxyAxii):

Mda...intrebarea e mai veche si nu mai joc Imvulaughing app uh nu ai citit intrebarea fara myyearbook?laughing

| AxyAxii a răspuns:

A fara thinking rolling on the floor Fara nu prea ai cum ^^, daca nu vrei sa platesti. Pacat ca nu mai joci imvu :d

| xXBvbLovesConverseXx a răspuns:

Poti sa iti vefirici adresa de mail, sa te uiti la videoclipuri si mai iei bani de la caine (nu iti da foarte mult), sa instalezi imvu toolbar (iei 1.000 plus 300- iar 300 primesti pe luna)