| Floriin7 a întrebat:

Sall TPUhappy... care ma poate ajuta? mi-am instalat NFS: U2 si cand sa intru in el imi apare eroare si scrie" please insert the correct cd-rom, select ok and restart application" straight face. Ce sa fac ca sa ma pot juca?

Răspuns Câştigător
| DaNNN a răspuns:

Trebuie sa copiezi crackul.
Trimite-mi PM cu id-ul tau si te voi ajuta.

Funda?!

4 răspunsuri:
| Spl1tS3c0nd a răspuns:

Ceea ce ai luat tu de pe net este o copie originala a jocului ce necesita CD original. Daca vrei sa joci NFS U2 trebuie sa il crackuiestil si sa ai CD2.Cauta pe cd-ul de la NFS U2 un folder numit Crack.Intri in folder si o sa iti apara acolo un fisier.Bagi fisieru in joc si intri in joc.Bafta!

| Block240_5838 a răspuns:

Ai nevoie de crack,cu el poti juca fara cd cumparat,e printr`un folder p`acolo numit crack sau ceva, nu stiu cauta, daca il gasesti il pui unde ai instalat jocu happy

| blade77 a răspuns:

Cand ai instalat nu ti-a dat acolo un folder cu numele crack?
daca nu cauta pe google "download nfs underground 2 crack"

| stressulicy a răspuns:

Ai copiat crack-ul?