| LucianBoss a întrebat:

care stie vreun metin nou aparut privat misto?

Răspuns Câştigător
| Ghibanu_Alexandru_1998 a răspuns:

Uite un metin privat misto dar nu e asa de nou Metin2United funda?big grin

| Louis_Louis_1994 a răspuns (pentru Ghibanu_Alexandru_1998):

Da frate ''Apropo ai ff tare big grin

6 răspunsuri:
| AAndrei_Andrei_1996 a răspuns:

European Metin2 e PvP PvM si incepi cu cal armat si lv 44 si cresti tu e genial si merita incercat.

| TheWild a răspuns:

Eu sunt TheWildMan, mi-a aparut o eroare si nu mai functioneaza contul.

| TheWildMan a răspuns:

Salut, Incearca RevoMondial Metin2, eu acum il downloadez.
Sau Epical metin2, dar mie nu prea mi-a placut, toata lumea are seturi si posedate si alea alea.
Sau HammerMetin2, e PvP.
Sper ca te+am ajutat.
Bafta!

| alexallex500 a răspuns:

Nu e nou :p

| alexallex500 a răspuns:

Nu e nou :p.