| EdiShukaru a întrebat:

Sall TPU, caut si eu un metin2 (pvp-pvm ca xpub, legends)dar nu ca hammer, light etc. si sa aiba o armura neagra(daca ati jucat lunaris sau osris e o armura neagra care are niste colti in sus asa si e de 235)si cu eluirile itemurilor dar merge si fara dar sa aiba armurawinking
Funda care zice binewinking

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| damian22 a răspuns:

Metin 2 TDL

| damian22 a răspuns:

Prietene iti sugerez Metin2 Yoneis are ''armura neagra'' de care zici tu...e pvp-pvm mai mult pvp mult noroc

| EdiShukaru explică:

E pvp?

| BogaBossu a răspuns:

Hmm metin2 hammer dar e pvp sau daca vr unu misto incearca revival baftawinking

| neagualex88 a răspuns:

Cine imi dai un ste de la metin2 xpub

| cristikokos123 a răspuns:

Ma cine site de la metin2 xpub cel de descarcare imi trebuie ff mult datimil si mie va rog.

| Herlea_Sebastian_1993 a răspuns:

Metin2 VipStyle