| Generation22 a întrebat:

Sall TpU! ce o sa postez eu nu o sa fie chiar o intrebare..este legat de wrestling ( WrestleMannia 28 ) si vreau sa va spun meciurile de acum ca sa numai puneti intrebari gen,, Ce meciuri vor fi la WM 28" deci vor fi
1.The Rock Vs John Cena ( meci simplu )
2. Undertaker Vs Triple H ( Hell In A Cell match cu arbitru special Shawn Michaels )
3.Maria Monroe & Kelly Kelly VS Eve Torres & Beth Phoenix ( meci simplu )
4.CM Punk Vs Chris Jericho ( meci pentru centura WWE )
5. Daniel Bryan Vs Sheamus ( meci pentru centura greilor )
6.Cody Rhodes Vs Big Show ( meci pentru cenura intercontinentala )
7.Randy Orton Vs Kane ( meci simplu )
8.Echipa lui Teddy Long ( Santino Marella ( capitanul ), R-truth, Kofi Kingston, Zack Ryder, Marele khali si ultimul participant inca e vacant ) vs echipa lui John Laurinatis ( David Otunga ( capitanul ), Mark Henry, Christian, Dolph Ziggler, Jack Swagger si ultimul participant este vacant ) daca castiga echipa lui John Laurinatis Christian primeste o sansa la centura greilor.
Nu se stie inca pariticipantii la mecxiul Money In The Bank
WM 28 va fi in aer liber... ma mir unde or pune cusca.
si uitati aici si melodia de la WrestleMania 28 dati pe HD http://www.youtube.com/watch?v=0cgSdl2f24U! Sper ca vam fost de folos

1 răspuns:
| Fly2Sky a răspuns:

Si primo si epico isi vor apara titlurile