| costinvlad a întrebat:

Sall. TPU. Ce sistem de gaming care sa ruleze jocurile cele mai noi in 30 fps pe setari maxime imi recomandati, facut pe piese. Imi puteti lasa piesele aici? Ma intereseaza Placa de baza, procesorul, placa video, sursa de alimentare, carcasa, HDD/SSD, CD/DVD, fara memorii ram. Sa fie pretul maxim 2300 de lei si DDR4. Ms.

Răspuns Câştigător
| Fly2Sky a răspuns:

Https://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/3084906/. Acest PC este unul bun, poti cauta pe Youtube sa vezi ce poate. SIngurul lucru care trebuie schimbat ar fi sursa ( daca vrei unca certificata ). Uite una aici https://www.pcgarage.ro/surse/fortron/hydro-80-plus-bronze-500w/. Bafta 1

1 răspuns:
| PetruZMihai a răspuns:

Păi PS4PRO că un PC care să facă așa ceva costă vreo 3000+4000lei.PS4PRO e 1400lei