| BootsToAsses a întrebat:

ce svr de metin2 mi-ati putea recomanda vreau un metin2 cu king si alte arme super dar sa nu fie la shop sa fie cu rate peste 500% sa faci iteme dt, daca se poate sa fie ro conteaza sa nu fie pvp dati-mi mmai multe svr plz dau fundita plz fast

Răspuns Câştigător
| GeorgeLG a răspuns:

Mt2 explossive

| BootsToAsses explică (pentru GeorgeLG):

E praf svr l-am jucat n-are nici 100 ratele e super naspa

4 răspunsuri:
| Dreacu a răspuns:

Uite aici server belea.Ati da la inceput lvl 225 ati da 1kkk si la magazin ai arme posedate exoluate armuri posedate evoluate casti de lvl 110 in sus numai itm bune Uite site http://hammerm2.com/
Funda? se numeste hammer sv :P;)

| BootsToAsses explică (pentru Dreacu):

Am zis fara pvp da?

| Dreacu a răspuns:

E server 100000%10000000000000 romana