| Generation22 a întrebat:

Sall TpU! Cine imi poate spune si mie magazine prin cartieru pantelimon deunde pot cumpara placute de RAM sa aiba vreo 2 giga si sa imi spuneti aproximativ si pretu daca stitit in afara de cora cum spun altii laughing! Cine imi da primul ii dau funda

1 răspuns:
| Georg3 a răspuns:

Salut!
De ce sa mergi la magazin sa le cumperi cand le poti procura de pe eMag.ro-intri,iti faci cont, adaugi adresa ta, bagi comanda, a 2a zi curierul e la tine cu placutele-usor nu.
preturile sunt :
DDR1-max 1GB - 100 lei
ddr2-2Gb -120 lei
ddr3 - 2gb - 60-70 lei
depinde pe ce tip de ram ai placa de baza.
Sper ca te-am ajutat!