| Wm28 a întrebat:

Sall TpU! Cine imi poate spune unde vad cate sloturi si sa imi spuna cineva daca am deja 1 Giga RAM in calculator adica mai pot baga daca am sloturi libere fara sa se intample nimic si deunde cumpar RAMI? Va Rog sa imi spuneti cat mai EXPLICIT! Dau Funda + Vot! big grin

Răspuns Câştigător
| GeorgeNGA a răspuns:

Saluthappy Descarca de pe net CPU-Z si verifica placa de bazahappy Cauti modelu ei, intri pe site-ul oficial si vezi acolo cate sloturi de ram ai si ce rami iti trebuie. Tot cu acest program CPU-Z poti vedea tipul ramilor(cati gb ai, ce frecventa). Noroc!