| CallOfDutySeries a întrebat:

Sall TpU! Cine imi poate zice EXACT unde gasesc TOATE CERINTELE DE SISTEM din PC (Calculator) sa-mi zica exact toate si cat mai explicit.

Răspuns Câştigător
| ZeroBLADE a răspuns:

PC Wizard.
Cu acest program vei putea sa vezi toate cerintele la PC-u tau!
Download Link:
http://www.mediafire.com/download.php? gjzrlzhtzm4

Bafta!

2 răspunsuri:
| CoOsMin a răspuns:

Te duci frumos pe www.google.ro scrii everest download, il donwloadezi, il instalezi si intri in el si iti zice toate detaliile Pc tau, pana la "piulite". Succes.

| mate333 a răspuns:

Pai la mine e asa START>RUN> scrii acolo dxdiag si vezi de acolo cam tot,dar trebuie sa te uiti,prima pagina arata cu procesoru, memoria alea alea, stii tu ce zic