| AlexBunnyHopp a întrebat:

Cine imi poate zice niste jocuri rpg online (de gen Yitien,League of angels, Wartune) funda + vot pentru cele mai bune 4 raspunsuri!

5 răspunsuri:
| RazvanSergiu a răspuns:

Eu jucam Sherwood Dungeon nu are grafici hd si nu mai sti eu ce dar e tare jocul si chiar greu.

| xRaduMihai a răspuns:

Diablo 3

| AlexBunnyHopp explică (pentru xRaduMihai):

Imi dai si un link te rog?

| AlexBunnyHopp explică (pentru RazvanSergiu):

Am spus 4.

| xRaduMihai a răspuns (pentru AlexBunnyHopp):

Pai trebuia sa platesti sa il joci, il poti lua de aici : http://www.altex.ro/jocuri-console/diablo-iii-pc?attempt=1; 140 lei nu e o suma asa mare. Este un joc super tare eu il am si tot ma mai joc.