| smarandio a întrebat:

cine-mi zice niste jocuri cu conturi online adica fara downloadare cele mai multe funda

Răspuns Câştigător
| devel a răspuns:

Farmerama
the west
travian
grepolis
triburile
zoomumba
ikariam
trophy manager
fantasyrama
drakensang online
skyrama
darkorbit
battlestar galactica online
seafight
Fast And Furious Fig
hellblades
supremacy 1914
war of titans
www.miniclip.ro
intra si pe facebook sunt mule jocuri frumoase cu care iti poti pierde timpul

4 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Joaca-te pe facebook acolo vrei gasi multe jocuri iti recomand sa faci un cont special pentru jocuri.

| ThEEmperoR a răspuns:

Triburile, Travian, Grepolis, Naruto arena, Conquistador (asta ii joc ca sa te faca inteligent, recomand)

| smarandio explică:

Astea e naspa asta asa vrea vreau niste jocuri ca acum sau farmerama

| devel a răspuns (pentru smarandio):

Frate da la raspunsu meu nu te-ai uitat?
T-am spus vreo 18 jocuri pecand astia au comentat fara rost.