| MikiMIHAI1324 a întrebat:

Sall TPU, cine poate sa imi spune cum trebuie sa fac la cs adica sa imi pun un nume si sa imi ramana permanent chiar si daca repornesc jocu, ca din setari pun un nume si cand il repornesc tot MS-Player imi apare,
Pot schimba asta din vreun folder sau fisier?
Ca eu casa imi pun un nume intru la setari il pun ma joc si cand de ex in inchid si il pornesc iar tot ala setat de joc imi apare si nu ala pe care il vreau eu

Dau funda la primul raspuns bun

Răspuns Câştigător
| SoNiCxXx a răspuns:

Vezi ca in fisierul cu cstrike ai un folder.cfg sau mai multe... dai click-dreapta pe fiecare si le debifezi daca sun READ-ONLY... astfel se vor salva setarile pe care le faci tu in joc.

Daca e bifata casuta aia nu se salveaza nimic din partea de setari.

FUNDA?