| FrameR a întrebat:

Cine stie un joc survival ca Minecraft, Terraria sau Sims 2 Castaway pentru PC ca nu mai am ce jocuri sa joc si jocurile astea survival imi plac cel mai mult. Multumesc anticipat. Cel mai bun/bune jocuri primeste funda.

7 răspunsuri:
| razvanuty a răspuns:

Incearca 7 days to die funda?/ sau rust

| ELEMENT3110 a răspuns:

Terraria tongue

| FrameR explică (pentru ELEMENT3110):

Il joc deja si pe asta happy. V-am spus ca nu o sa va fie prea usor sa-mi gasiti un joc cu toate ca nu prea am jucat foarte multe survival games. Mai multe au fost mmorpg, aventura, actiune, strategie. Dar tot este greu sa-mi gasiti un joc. Scuzati pentru atata bataie de cap. happy

| Endrew a răspuns:

Joaca roblox, tekit. Funda?

| FrameR explică:

Amm... Tekit este tot Minecraft numai ca are 42 de moduri si roblox l-am jucat. Am jucat foarte multe jocuri deci o sa fie cam greu sa-mi gasiti un survival game. Cred ca am peste 500-600 de jocuri jucate :}

| Rusu_Anton_1997 a răspuns:

Rust

| Andrei20001 a răspuns:

Încearcă unturned este gratis si il poți juca si multyplayer.