| alexion100 a întrebat:

Cine vrea sa facem un server de minecraft si sa jucam noi doi sau sa-mi dea un server online si sa scrie numele serverului si adresa serverului?

1 răspuns:
| ZoomLool a răspuns:

Daca vrei putem sa jucam pe serverul meu. Vezi ca e cu hamachi. Primadata descarcati hamachi si dai sus la Network apoi Join an existing network iar la ID si parola bagi:
ID : Minecraftservers100
Parola : 123
Dupa aia intri in minecraft si dai Multiplayer -> Conectare Directa -> si acolo scrii : 25.22.225.217
Vezi ca nu toata ziua e serverul deschis.
P.S. E serverul meu. Eu l-am creat.
Daca nu te descurci add Y! M : mihai1272@yahoo.com
Bafta!
Si daca vrei poti sa-mi dai funda daca te-am ajutat.