| ionutbeach a întrebat:

cum imi dau seama ca mi sa defectat procesorul imi da erori pe net si cred ca de la el e sau isi da reset blue screen

1 răspuns:
| BringMeTheHorizon a răspuns:

Blue screen e de la windous-ul naspa instaleaza si u unul care sti ca merge (pentru a vedea daca are probleme procesorul dai CTRL+ALT+DEL si apoi in Task Manager uita-te la Performance si daca la CPU Usage este peste 50% avand deschise doar chestiile de baza ..atunci e si el defect.