| Generation22 a întrebat:

Sall TpU! Cum pot baga si eu muzica in timp ce filmez cu Fraps in Metin2? Adica in timp ce filmez bag muzica sau cum eexplicatimi va rog? big grin Promit Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Kyrie a răspuns:

Cu Music Morpher sau Windows Movie Maker poti baga muzica pe fundal in timp ce-ti incarci videoclipul care tocmai l-ai terminat, dar trebuie sa te asiguri ca muzica pe fundal se aude tare

funda?

2 răspunsuri:
| DownAnima a răspuns:

Cu fraps poti filma in joc cu muzica jocului sau fara, daca vrei sa bagi muzica cand editezi videoclipul i pui muzica pe fundal (eu folosesc movie maker si sunt multumit si e si simplu de utilizat)

| Valyxu a răspuns:

Pur si simplu pornesti muzica apoi dai sa filmeze si se pastreaza muzica