| anonim_4396 a întrebat:

cum pot face la GTA SAN ANDREAS la misiunea cu cutiile care le car cu masinuta si le bag in tir si vin niste oameni si il omoara pe RYDER-exista vreun cod ca sa nu moara sau...cum pot face.

3 răspunsuri:
| ovidiufreemen a răspuns:

Iti raspund cu o intrebare pe cine sa omoare pe tine sau pe ryder

| OvvvYYYY a răspuns (pentru ovidiufreemen):

Pai man sl omoare pe ryder niste oameni care vin din parti si vin 2 cate 2 sin stanga si dreapta..si pana bag eu cutiile cu masinuta pe ala il omoara

| ovidiufreemen a răspuns:

Ba idiotule nu exista parola pentru asa ceva ma hipiotule e de trecut gta l-am terminat de 3 ori