| Generation22 a întrebat:

Sall TpU ! Cum scap si eu de virusul trojan ( troian ) dar va rog dati-mi raspunsuri fara sa schimb windowsul ... straight face precizez ca am Windows 7 si am am ca anti virus Microsoft Security Essentials care e doar pentru windows 7 si cred ca e cel mai bun mi-a detectat unde sunt fisierele si cum se numeste virusul dar . nu merge sa dau pur s simplu cu delete sau sa sterg cu anti virusul ce sa fac plz help repede la primul raspuns dau funda ... ! big grin

3 răspunsuri:
| doctorwho a răspuns:

Schimba-ti antivirus-ul(mai bine unul licenziat)!

| DimaMD95 a răspuns:

Ba iti dau eu niste anvivirusuri bune
1. NOD32 Smartsecyriti
2. Avire
3. AVG Antivirus
Poftim sunt 3 da din toate tas recomanda NOD32 ca este cel mai bun si nu sterge mapa da tio lecueste

Răspuns utilizator avertizat