| Storeforlife a întrebat:

big grin am o problema. am descarcat un joc pe nume dungeon siege 3 si in steam cand apas be butonul in care sa intri sa te joci in joc imi arata sa introduc un fel de cod al jocului (product code) asa-mi scrie. si am cautat aproape toot googelu despre acel cod si nu la-am gasit ati putea sa ma ajutati cu ceva? va roog din inima happy. fundita + votwinking

1 răspuns:
| superoidxxl a răspuns:

Poate ti-a trimis codul pe e-mail.Codul nu poate fi gasit pe google deoarece sunt mai multe coduri.Cate unul pentru fiecare calculator.