| Rey578_2559 a întrebat:

Daca vreau sa hostez serverul de samp al unui prieten, cum asi putea face?

Răspuns Câştigător
| Freza a răspuns:

Daca vrei sa hostezi serverul la tine in calculator iti recomand sa ii cerii serverul (arhiva lui) il pornesti si lasi calculatorul asa!

3 răspunsuri:
| Freza a răspuns:

Ai putea cere arhiva serverul sa pornesti serverul si sa lasi calculatorul asa. Sau ai putea vorbi cu cei care teau instalat netu sa iti introduca mai multe ip pe calculator dar daca vrei sa hostezi mai multe servere iti sugerez sa inchiriezi o salade calculatoare.

| Rey578_2559 explică:

Cum adica? Eu vrau sa hostez un singur sv din calculatoru meu...zi cum fac? Ce arhiva?

| Rey578_2559 explică:

Dau funda!