| 10NUTZU a întrebat:

dati-mi si mie un metin2 tare care sa aiba rate 1000% si sa aiba otele in magazine si iteme care evolueaza!
Funda+Vot!

Răspuns Câştigător
| BlackAngel29 a răspuns:

Incearca metin2 Antic.Nush daca are rate 1000 dar totusi gasesti otele in shop si le evoluezi in Armura de smarald(POSEDATA)

6 răspunsuri:
| danyelo2000 a răspuns:

Metin2 steel

| Mikku a răspuns (pentru danyelo2000):

Bai eu am incercat pe steel dar cand incerc sa ma inregistrez pe dracu daca merge ceva cica nu completez tot si toate sunt obligatorii am bagat toate chestile din lume si dracu ca numerge ai si tu un cont care nu-l mai folosesti ca... ti-am zis nu merge de nicio culoare sau incearca tu sa-mi faci cont daca vrei dar ti-am zis nu merge nimic! sad ma enerveaza naiba!

| danyelo2000 a răspuns (pentru Mikku):

Hai cati fac ce draq

| danyelo2000 a răspuns (pentru Mikku):

Contacteaza-ma la id de skype mironescu.vasile am o poza cu o carte

| Mikku a răspuns (pentru danyelo2000):

Gata ma te-am bagat is oana.dogaru1

| 10NUTZU explică:

Black Angel mersi mult!