| smecherutzu a întrebat:

Dati-mi un cont de battlestar galactica, sa fie cu level mare.Va rog ajutati-ma.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ExDark123 a răspuns:

Ba da de ce nu iti faci singur? de ce vrei gta un cont de lv mare? ca sa nu mai muncest? eu iti dau un sfat nu astepta conturi ca nu ti le da nimeni pe gratis joaca cu prieteni de exemplu eu cu cel mai bun prieten jucam ogramda jocuri si ne ajutam dar mai am o metoda fa grupuri cu jucatori de lv mici si doborati paia de lv mare sau mic dar si npc sau cu cei de lv mare sau cu toti eu iti recomand cu toti sper ca te-am ajutat funda?

1 răspuns: