| Bodies a întrebat:

dati-mi un metin2 ff tare rate intre 800%-1000% la magazin sa fie perle ieftine pentru evoluari arme sau armuri dau funda celui mai bun mt2..........lasati si site aaa da sa nu uit nu metinurile astea : vamos ca nu merge site,ro,apollo,light,hammer, pvp, lunaris etc deci sa fie unu fain

Răspuns Câştigător
| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Metin 2 steel este usor ca naiba faci level 100 in 30 minute si nu-ti trebuie bani pentru perle trebuie sa ai ice marble pentru perle albastre limbi de borasca pentru perle albe si dinti de orc pentru perle rosii happy