| MicroCip a întrebat:

dati-mi un sv counter strike zombie mod cu level adica sa cresti lv bazandute pe souls model:zm.diavola.ro sau cu xp preferabil cu lv dar nu conteaza asta dar dati mai multe servere

Răspuns Câştigător
| WyndFTW a răspuns:

Zm.freakz.ro -> E super la fiecare level [12 max] iti alegi cate o clasa de zombi si human [humanii sunt toti la fel dar le cresc statusurile, pe cand zombi pe langa status obitn anumite abilitati (lv3-bunny-> saritura mare... lv 12-cerberus->treci prin lasere)]. Ai si credite care le faci ori prin tragerea in zombie ori cand infectezi lumea [daca zm intra in laser nu-ti da credite]. Partea naspa este ca serverul este popolar si greu prinzi locuri libere.

26 răspunsuri:
| WyndFTW a răspuns:

Eh... am 2 preferate cemi mai trebuie altele laughing

| MicroCip explică:

Man stiu de freakz si sunt YourScarry azi am intrat laughing dar altu nu sti? sau stiti mai astept raspuns

| shadow222 a răspuns:

Cel mai tare sv de zm 89.33.242.51:27016

| miaumarian a răspuns:

Connect zmbio.zapto.org
nai nevoie de level pe serveru asta ca le ai pe toate daca scrii in chat /shop si nu costa mult la o runda poti sa iei tot ceti place...si in plus de asta daca scrii in chat /class poti sa tialegi toate modelele posibile de zm fara sa mai fie nevoie sa faci level: avem smoker. wich cu care poti zbura si pe harta... Sorinel cu care te cateri pe periti si altele ..intra pe www.ZOMBI.myforum.ro sau dai add la zmbio_zapto_org pent informatii

Intra pe aici www.facebook.com/zmbioteam avem poze si video facute de pe server o sati placa

| iRonicGS a răspuns:

Zp.RgZone.in

| flavyx a răspuns:

Zp.devil.ro.

| Ceban_Mihai_1993 a răspuns:

92.115.57.55:27015 Zombie Plague admin free si ammo se face foarte repede

| casele a răspuns:

Mha stie cineva sa faca sv de zm cu lvl daca stie cineva addddd ciprian.ciprian95@yahoo.com

| Evolve21 a răspuns:

Zm.diavola.ro:27015 cel mai misto sv de zm p lvl din Romaniahappy

| PuDrIcA a răspuns:

Zm.cstrike.net
pe asta joc eu se rezerva nick-ul pe forum ca sa nu ai neplaceri sa intre cineva sa.ti consume creditele are undeva la peste 50 de lvle foarte fain

| demisionut a răspuns:

Ze.LaCs.Ro - Zombie Escape

| darius522 a răspuns:

93.119.24.110 cel mai tare sv din lume am lvl 17 bft la lvl name darius dj

| GeorgexXx5 a răspuns:

Zm2.lunetistii.ro e vechiul cslr.ro

| snok1995 a răspuns:

Furien2.Lgz.Ro Admin Free

| FoStZ1S a răspuns:

Intra pe zm2.freakz.ro nu o sa regreti e super cu moduri faine si tot ce iti doresti! te asteptam! eu sunt byFoStZiS daca ma cauti add mess rzv.al3x@yahoo.comwinking

| MC7 a răspuns:

ZM.BlueGames.RO Cel mai tare sever Ever
Serverul contine:Levele+Credite+Zombii Noi+Abilitati noi+Speed pe baza de nivel ridicat+Gravitate pe baza de nivel ridicat+Skinuri noi+Max Level 25
Descriere:
Humans:Skinuri noi la fiecare Human[De exemplu la Nivel 10 Supreme Human Speed arata ca Halo]+Speed la fiecare LVL UP+Gravitate la fiecare LVL UP s.a
Zombie:Skinuri noi+Abilitati noi+Zombii noi+Speed+Gravitate+s.a
Crede-ma e ceea ce cauti...

| MC7 a răspuns:

Ba

| Eduard_George_1999 a răspuns:

Eu as zice sa incerci Zm.ROPG.Ro.Un server populat :X bafta...

| Stefan_Catalin_1996 a răspuns:

Eu stiu unu

| ClaudiuFlavius a răspuns:

Zm.cslr.ro

| ClaudiuFlavius a răspuns:

Zm.cslr.ro E cel mai tare sv cu zm Xp

| GabeatZa a răspuns:

Zm.Ruls.Ro este un server nou de zm mod level: 20 level, 1 credit= 280 damage, admini prietenosi si lm la fiecare inceput de runda, multe iteme extra si mape super.

| Alexandru_Nicu_2000 a răspuns:

92.84.187.117:27015 server meu super fain

| Al3x1999 a răspuns:

Zm.cslr.ro ro este souls si lvl incearca happy

| Tudoracherobert89 a răspuns:

Zm.ruls.ro