| Ionescu417 a întrebat:

dati-mi va rog niste servere foarte faine de metin2 care sa te captiveze de la primele lvl-e as vrea unu pvm unde sa fie bossi pe care sa ii bati sa fie eventuri! Cele mai bune raspunsuri vor primi funda! Nu vreau 100 de servere pe care nu v-ati jucat vreau unu pe care v-ati jucat si e fain!

1 răspuns:
| Spammer a răspuns:

Metin 2 Run are multi playeri rate destul de mari ai mapa cu metine dropezi SS acolo.E super tare. Daca vrei sa ma cauti add la prieteni PackStyler o sa te ajut cu ceva itm daca imi dai funda big grinbig grinbig grin