| adrryan a întrebat:

dau ocnt pe metin2 steel lvl 151 (lucifer gheata lumina itm fulll) dau cont pe mt2revivalv lvl 250 si va zic cresteti greu de la lvl 157 le dau pe conturi alte metine sau lasati ofertele voi daca vr sa vorbim in particular ID mess: adi_arsenal7 si skype ady_arsenal7 sau daca nu lasati voi si va contactez daca nu sunteti seriosi nici nu lasati mesaj ca nu ma uit bft

4 răspunsuri:
| DarkLaden a răspuns:

Nu ti le va cumpara nimeni.

| adrryan explică (pentru DarkLaden):

Bagamias *** in matta nu mai comm atat ca idiotul nu te-am intrebat daca le va cumpara cineva sau nu asa ca jet scutestema copil prost facut pentru alocatie

| DarkLaden a răspuns (pentru adrryan):

Ai grija ca mama nu e trase***a ca a ta.

| diablo302 a răspuns:

Hey sall mane vr cont 130 yours full itm site sau pe black cu cele mai bune itm de pe server da mesaj la ce vr

eu vr contul de stell