| XeVoNY a întrebat:

De 2 saptamani am o problema mare, pe cs, cand ma loghez pe un server de deathrun (sau altul) imi da urmatoarea eroare: Cannot continue without model maps/deathrun_numele_mapei.bsp nu imi dadea la toate mapele asa, dar unele mape nu imi mergeau si am decis sa imi schimb cs-ul, mi-am luat Cs Romania V.3, nu mergea nici o mapa, nici un server de cs, apoi mi-am luat Cs Pro HD, si nici la ala nu mergea nicio mapa pe niciun server de cs, apoi am zis sa imi schimb cs-u in 1.6 care l-am avut prima data cand mergeau unele mape, si nici pe ala nu mergea nici una, si mi-am dat seama ca e o problema de la pc, eu joc deathrun pe dr.indungi.ro si pe dr2.indungi.ro, va leg cu o fundita mare de tot la cine imi raspunde. Multumesc mult! Citesc toate raspunsurile!

2 răspunsuri:
| SobOlandez a răspuns:

Sall
poti sa iti iei un pack cu harti deathrun de pe net sau sa-ti iei un cs gen nVIDIA E4 sau v3!

| XeVoNY explică (pentru SobOlandez):

Mi-am luat packul, dar acum unde il bag?