| ygfr a întrebat:

De ce cand intru in counter-strike nu-mi apar serverele la find server?(Dau funda)!

Răspuns Câştigător
| ZeroBLADE a răspuns:

E simplu ce trebuie sa faci. Descarca de aici http://www.filehost.ro/435215/MasterServers_vdf/ ( MasterServers.vdf ). Dupa ce ai descarcat, deschide folderul in care ai instalat C-S, pe urma intra in folderul "platform", pe urma intra in folderul "config" si inlocuieste MasterServers.vdf care se afla deja acolo, cu cel nou, pe care l-ai descarcat. Acum ar trebui sa mearga si in caz daca tot nu merge ( ma indoiesc ca nu o sa mearga ) cauta iar un alt MasterServers.vdf pe internet si fa cum ti-am spus, OK!