| solovey789 a întrebat:

Sall..TPU. De ce imi da de fiecare data cand intru pe samp crash?
Intru pe samp bag parola si imi da codurile alea cu warning mai stau ce mai stau imi mai apare o data acele coduri si dupa cateva minute imi da report crash. ajutati-ma va rog....Si sa-mi lasati un link pentru a descarca un alt gta san andreas dar sa nu fie iso..Va multumesc! DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Kreatoru a răspuns:

Sa nu fie de la moduri daca ai bagat mod parkour sau alte chestii