| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU, de ce imi da eroare aceasta :" C:\Program Files(x86)\Internet Explorer\iexplore.exe is not a valid Win32 application."? Orice browser sau orice joc in care intru trebuie sa-i dau "Run as administrator"...ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| askAndrey a răspuns:

Nu ai varianta full a windowsului, asa am si eu pe calculator dar pe laptop am full, du-te la un expert care sa iti instaleze varianta full, pe mine m-a costat 70 lei... FUNDA? ^_^