| Insanezor a întrebat:

SALL TPU! De ce in Assassin's creed brotherhood nu imi mai apare al patrulea Lair Of Rome deci am 3 si nu mia mai aparut a patra. Jocul este original pe Xbox 360

Răspuns Câştigător
| Numero1 a răspuns:

Pentru ca nu esti in secventa de memorie potrivita pentru al patrulea Lair of Romulus, harta o ai updatata? probabil in secventa urmatoare o sa-ti apara.

| Insanezor explică (pentru Numero1):

Mersi frate deci trebuie sa updatez toata mapa si apoi o sa imi apara urmatoru. Da se poate intampla si din cauza ca nu am facut destule misiuni?

| Numero1 a răspuns (pentru Insanezor):

Pai da, la ce secventa esti?

| Insanezor explică (pentru Numero1):

Sequence 5

| Numero1 a răspuns (pentru Insanezor):

Probabil cand vei trece la urmatoarea iti va aparea.