| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu imi merge euro truck simulator bine? Am cerintele astea: procesor Intel core i5 2,3 ghz, 8 gb ram, windows 7 ultimate pe 64 de biti si placa video radeon( nu mai stiu de care dar e buna ca mi-a mers nfs the run fara probleme). Si nici un alt joc nu mi-a mers prost. Se misca prost rau de tot si am un prieten care are Intel pentium 2, 2 ghz, placa video nVIDIA care era mai proasta ca a mea, 3 gb ram si windows 7 home premium pe 32 de biti si i-se misca euro truck perfect. Si el are si laptopul de 3 ani si jumatate, eu il am de vreo 7 luni pe al meu. Care e problema la mine de se misca prost?

7 răspunsuri:
| vladsoare a răspuns:

Cum sa recomanzi windows XP?
La configuratia pe care o ai windows 7 64-bit e perfect. Sa nu faci greseala sa il schimbi.
Revenind la joc... Daca toate iti merg perfect nu ramane decat varianta ca jocul nu e bun! Mi s-a intamplat si mie sa imi iau GTA 4 si sa imi mearga prost de tot, iar cand am luat altu` mi-a mers perfect. Jocurile sunt piratate, nu garanteaza nimeni ca vor merge perfect.
Incearca sa cauti alt Euro Truck Simulator si sa vezi cum iti merge.

| anonim_4396 explică (pentru vladsoare):

Dar euro truck simulator eu i-am downloadat prietenului meu de pe acelasi site de unde l-am downloadat si eu si lui ii merge foarte bine si ai vazut ce cerinte are.

| armydamy a răspuns:

Am Si Eu Jocul. Pai, Options, AntiAlising Off Low detalii sau Medium. cand o sa intorci de volan ar trebui sa se miste mai binewinking Funda

| 2001alex2001 a răspuns:

Din cauza windowsului ia-ti xp

| anonim_4396 explică (pentru 2001alex2001):

Dar de ce la prietenu meu merge bine? Ca si el are tot windows 7.

| armydamy a răspuns (pentru anonim_4396):

M Si Eu Jocul. Pai, am un laptop acasa cu dual-core 3. 6ghz, si se misca excelent (euro truck simulator. Dai La Options, AntiAlising Off Low Detali Sau Medium. cand o sa intorci de volan ar trebui sa se miste mai bine Dacanu Propieties La Joc Compatibili Win vista funda?

| patrocle20 a răspuns:

Descarcati al euro truck simulator