| Dragossm a întrebat:

Sall TPU, DE curand am descarcat cheat engine 6.2 pentru a adauga banii si tokenuri la top eleven pe facebook dar nu stiu sa-l folosesc, va rog ajutati-ma. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Trynda a răspuns:

Nu incurajez cheat-urile, mai ales la jocuri gen Top Eleven. Am incercat eu sa vad daca merge pe un cont separat dar de la ultimul update nu se mai poate. La inceput se putea pacali dar nu se mai poate si chiar ma bucur.

Daca vrei sa castig iti recomand formatie 4-4-2 cu atac puternic si toti jucatorii pe agresiv. Bafta.