| alin_9439 a întrebat:

De curand m-am apucat de gamplay-uri. Am testat o gramada de programe cu care pot filma gen (Fraps, Bandicam, camtasia studio si hypercam3) toat acestea cumparate insa toate au aceeasi problema... cand pornesc jocul si incep sa filmez imi scade FPS cu 30-40% si ma intrebam daca stii voi un program de filmat care sa mearga perfect.
P.S Nu conteaza daca costa mult.

1 răspuns:
| Luminou a răspuns:

Inca nu sunt programe atat de bune, insa ai putea incerca inainte sa cumperi programele trialul lor de pe internet, asa vezi care iti scade cel mai putin FPS si ii cumperi versiunea intreaga.