| Stef101 a întrebat:

De curand mi-am facut un server de cunterstrike 1.6 dar nu se pot connecta alti playeri... ce sa fac? Mentionez ca serverul e facut bine si am routher, dar multi au routher si au servere de cs... mie de ce nu-mi merge, ce trebuie sa fac? Va rog ziceti-mi pas cu pas. Va multumesc!

2 răspunsuri:
| SuNShiNe1947 a răspuns:

Cand o sa inveti sa scrii macar jocul pe care il joci, sa vii la noi si sa ne intrebi straight face

| Stef101 explică:

Auzi copile? Am scris foarte clar cunter strike 1.6 sau ai orbul gainii?