| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU
De unde pot descarca un server de Counter Strike gata facut cu toate pluginuri instalate?

2 răspunsuri:
| VirtualKnight a răspuns:

Http://resursecs.com/server-complet-normal.html in casuta din dreapta sunt daca vrei sa descarci servere gata facute pe alte moduri cel de sus e normal (pluginurile sunt instalate pe servere)

| BuGz a răspuns:

NU exista asa ceva!
Pluginurile se instaleaza in acel moment din timpukl incarcari serverului!
Cel mi bine daca ai mai avut un cs sa copiezi toate acele lucruri ( maps cnofig ) si sa le inlocuiesti cu cele noi big grin