| Generation22 a întrebat:

Sall TpU! Deci am 24 de giga in C si mai am de abia 1.65 giga din toti windowsul lua maxim 7 sau 9 am windows 7 si nu inteleg cu ce sa aglomerat ca tot ce am downloadat am bagat in D imi puteti spune cauza? dau funda celui care imi spune cel mai explicit si primul!winking

1 răspuns:
| Alexandrux3 a răspuns:

Probabil ai cv virusi care downloadeaza automat fisiere...reinstaleaza winodwsu sau fa rost de un antivirus, faci un scan si scapi de virusi.