| Projectx3D a întrebat:

Sall TPU

Deci am incercat sa imi fac server de cs am urmat in tocmai pasii de pe : http://www.tutorialecstrike.com/inst_server.html

pas cu pas dar cand deschid consola serverului si vreau sa intru pe server imi spune: This server is using a newer protocol ( 48 ) than your client ( 47 ). You should check for updates to your client.

as avea nevoie de putin ajutor va rog din suflet nu stiu ce sa ii mai fac daca stie cineva si se pricepe la servere de cs va rog sa ma ajutati dau funda si admin :))

Multumesc anticipat si astept raspunsuri si sfaturi plss

1 răspuns:
| alynutcs a răspuns:

Pai nu ai intalat bine dproto, dar de geaba iti faci sv de cs, daca nu e hostat tot de geaba. si daca ai pc-ul mai slab o sa ai lag la sv si nu o sa joace nici un player pe sv tau crede-mawinking
funda?
si daca vrei intra pe crimes.zapto.org
dau admin pe redirecte
id meu alynut99
te rog funda daca consideri big grin