| xxDayanaxx a întrebat:

Deci mi-am instalat San Andreas single player. Dupa ce l-am instalat am vazut ca este si multyplayer si l-am instalat si pe ala. Cand am vrut sa intru pe sa.mp zice Wrong disc. Please insert... De ce nu merge? Am vazut pe net ca trebuie sa ai prima data single player dar il am si tot nu merge. Va rog ajutati-ma. Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| SwiTc3r a răspuns:

Pai descarca gta-ul de aici : http://www.romaniadescarca.ro/?%20p=64 si sSA:MP-ul de aici : www.sa-mp.com/download.php...

asta sigur o sa mearga (il am si eu) daca vrei mai multe detalii da-mi add la adivasilie@yahoo.com si te voi ajuta! Funda?

| xxDayanaxx explică (pentru SwiTc3r):

Mersi foarte mult big grin big grin.

1 răspuns: